Foxairtech
Foxairtech
Hakkımızda

Foxairtech Hakkında

2016 yılından günümüze endüstriyel soğutma sektöründe hizmet veren Foxairtech Pano Klima Sistemleri olarak, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapısı ve konusunda uzman üretim ekibi ile Pano Kliması üretimi yapıyoruz. Bununla birlikte markası ne olursa olsun tüm Pano Klima modellerine bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz.

Profesyonel ihracat deneyimimiz ve sektörü tanımanın verdiği avantaj ile İspanya, İtalya, Fransa gibi Avrupa ülkeleri başta olmak üzere özellikle sıcak iklimleri ile ihtiyacı en yüksek olan Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Mısır gibi orta doğu ülkelerine de ihracat yapmaktayız.

Yenilikleri ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden AR&GE departmanımız ile hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. Tecrübelerimiz ve teknolojiyi yakından takip etmemizin verdiği avantajla ihtiyaca yönelik özel tasarımlar yaparak her alanda müşterilerimizin taleplerini karşılamak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Önceliğimiz; siz değerli müşterilerimize ihtiyacınıza en uygun Foxairtech Pano Klima Sistemleri ürünlerini sağlamanın yanında kesintisiz hizmet anlayışımız ile hem yerli hem de yabancı sanayi üzerinde en iyi etkiyi bırakmaktır. 

Hızlı teknik servis, zamanında ve hatasız teslimat, yüksek teknoloji ve kaliteli komponent kullanarak imal edilen ürünlerimiz ile Türk ve dünya pazarında müşteri odaklı bakış açımız bizi rakiplerimizden ayıran değerlerden bir kaçıdır.