Biz Kimiz?

Foxairtech Pano Klima Sistemleri, elektrik panolarının soğutulması konusunda uzmanlaşmış teknik ekip tarafından kurulmuş olup, merkezi sanayi şehri olan Bursa’dır.

İlk olarak yurt içindeki tekstil, otomasyon, çimento ve gıda sanayii kuruluşlarının pano soğutma ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyete başlayan firmamız, profesyonel ihracat deneyimi ve sektörü tanımanın verdiği avantaj ile kısa bir süre içinde yurt dışında da ilgi görmeye başlamış ve ürünlerimiz özellikle sıcak iklimleri ile ihtiyacı en yüksek olan Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere, Azerbaycan, İtalya ve Fransa gibi ülkelerde de kendine yer bulmuş ve başarı ile çalışan ürünlerini ihrac etmeye başlamıştır.

Önceliğimiz müşterilerimize ihtiyacına en uygun Foxairtech Pano Klima Sistemleri ürünlerini sağlamak ve kesintisiz hizmet anlayışı ile hem yerli hem de yabancı sanayi üzerinde en iyi etkiyi bırakmaktır.

Hızlı teknik servis, zamanında ve hatasız teslimat, yüksek teknoloji ve kaliteli komponentler kullanılarak imal edilen ürünler ile Türk ve dünya pazarında müşteri odaklı bakış açımız bizi rakiplerimizden ayıran değerlerden bir kaçıdır.

Vizyonumuz

  • Kaliteden Ödün Verme!, ancak masrafları azaltmanın yollarını ara!
  • Kaliteli ve yüksek verimli müşteriler ile çalış ve elinde tutmaya çaba göster!
  • Daha kısa sürede daha fazlasını yap! Zamanını iyi yönet!
  • Takımının becerilerini geliştir!, Onlarda lider olmanın hazzını alsın!
  • İşlerini otomatikleştir!, böylece ailene zaman ayrılabilirsin!
  • Her durumda dürüst ol!, Kendine saygını kaybetme!

WIN OTOMASYON FUARINDAN

placeholder
Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bizimle hemen iletişime geçin veya çevrimiçi bir soru gönderin.

Foxairtech Ürünlerini fabrikamızda yoğun problem yaşadığımız panolarımızda kullanıyoruz , ürettiğiniz klimalar yanında gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiğiniz destekten memnuniyetimizi ifade etmek istiyoruz.

Mehmet SERBEST
Fabrika Müdürü, Derhan Tekstil Konfeksiyon Enerji San. ve Tic. A.Ş.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.