Size Nasıl Yaklaşırız?

Her müşterimizin işine bizim işimiz gibi yaklaşırız. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyar, teşviklerimizi müşterilerimizin hedefleriyle uyumlu hale getirir ve işlerinin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için işbirliği yaparız. bu yaklaşım müşterimiz ve bizim aramızda derin ve keyifli ilişkiler kurmamızı sağlar.

Doğru sonuç için doğru yaklaşım gereklidir. Bilgi ve becerilerimizi kuruluşunuzun dahili iş yapma yöntemine uygulayarak çalışır. Şirketiniz için başarı potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için uzman tavsiyemizi, iş yapma şeklinize uygun bir şekilde şekillendirmemiz gerektiğini biliriz. Bu yaklaşımız ise, müşterilerimizle zengin ilişkiler kurmamızı sağlar.

Özel İmalat Kabiliyetimiz

Özel imalat, özel tasarım kabiliyetimiz ve pano kliması konusundaki tecrübelerimiz sayesinde çok hızlı biçimde, müşteri bazlı ürünler oluşturulabilmekteyiz.

Hızlı Teslimat Kabiliyetimiz

Foxairtech Ürettiği Kabin Soğutucular, Chillerlar ve Üniteleri müşterilerimizin talimatları doğrultusunda termin ve planlamalarına uygun zamanında teslim eder. Gerektiğinde kurulum desteği yanında danışmanlık hizmeti de verir.

Tüketici Ürün Uyumluluğu Kabiliyetimiz

Tüketici ürünleri ile uğraşan şirketlerin ürünleri ile %100 uyum sağlayan ürünler imal ediyor ve müşterilerine sunmalarına yardımcı oluyoruz.

Doğru Ürün Danışmanlığı Kabiliyetimiz

Müşterilerimizin doğru ürüne ulaşmaları için onları teknik raporlarımızla teşvik ediyor. Özellikle enerji geri dönüşümü konusunda doğru kanala yönlendirmeye gayret ediyoruz.

Tedarik ve Erişebilirlik Kabiliyetimiz

Tüm ürünlerimiz için kolay yedek parça erişimini müşterilerimize garanti ediyoruz. Dilerseniz firmamız üzerinden dilerseniz her hangi bir elektro marketten ürünlerimizin yedek parçalarına erişiminizi garanti ediyoruz.

Bakım ve Onarım Kabiliyetimiz

Markası ve modeli ne olursa olsun her hangi bir marka elektrik pano soğutucunuzu sizin için onarıyor bakımını yapıyor ve servis hizmetlerini veriyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bizimle hemen iletişime geçin veya çevrimiçi bir soru gönderin.

Foxairtech Ürünlerini fabrikamızda yoğun problem yaşadığımız panolarımızda kullanıyoruz , ürettiğiniz klimalar yanında gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiğiniz destekten memnuniyetimizi ifade etmek istiyoruz.

Mehmet SERBEST
Fabrika Müdürü, Derhan Tekstil Konfeksiyon Enerji San. ve Tic. A.Ş.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.