Partnerlerimiz

placeholder

Günay Soğutma

Evaporatör Kondanser
Beyoğlu / İstanbul
Sadece kendi ekibimiz yüzünden çok çevik ve güvenilir bir organizasyon değiliz; ayrıca hizmetlerimize katkı sağlayan ve daha sıkı, daha iyi, daha hızlı ve daha güçlü çalışmamıza izin veren harika bir ortak ağımız var.
placeholder

Frigoterm

Soğutma Parçaları
Beyoğlu / İSTANBUL
Ortaklarımız kendi sektörlerinde en üst düzey şirketlerdir ve yüksek kalitede hizmet ve ürünler sundukları bilinmektedir. Ortaklarımız, müşterilerimize benzersiz hizmetler sunmamıza yardımcı olur. Gerçek şu ki, hiçbir şirket bilgi teknolojisi çağında kendi başına hayatta kalamaz.
placeholder

Autonics

Sensörler ve Kontrol Cihazları
Ümraniye / İstanbul
Stratejik ortaklıklar, şirketlerin sınırlama olmaksızın genişlemesine ve uzmanlaşmasına olanak tanır. Yeni bir şeyi mükemmelleştirmek için çok fazla para ve zaman harcamak yerine, kendi hizmetlerimizi mükemmelleştirmeyi ve gerektiğinde diğer görevler için uzmanları çağırmayı tercih ediyoruz.
placeholder

Infoline

Yazılım Geliştirici
Esenler / İstanbul
Müşterilerimiz bize o kadar çok güveniyor ki, danışmanlık kapsamının ötesinde sorunlarla sık sık bize geliyorlar. En iyi iş çıkarlarını yürekten bildiğimizi bildiğinden, bu tür sorunlarda onlara yardım etmemizi istiyorlar.
Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bizimle hemen iletişime geçin veya çevrimiçi bir soru gönderin.

Foxairtech Ürünlerini fabrikamızda yoğun problem yaşadığımız panolarımızda kullanıyoruz , ürettiğiniz klimalar yanında gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiğiniz destekten memnuniyetimizi ifade etmek istiyoruz.

Mehmet SERBEST
Fabrika Müdürü, Derhan Tekstil Konfeksiyon Enerji San. ve Tic. A.Ş.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.