kariyer

Başarılı olma dürtüsüne ve başarılı olmak için gereken disiplini uygulama arzusuna sahip kişileri işe almak konusunda uzmanız. Ekibimizi beslemeye ve ekibimize yaratıcı düşünceye elverişli bir ortam sağlamaya odaklanıyoruz. Stres ve baskıyı ortadan kaldırmaya odaklanıyoruz, Böylece mutlu çalışanlarla doğru iş gücünü elde ediyoruz.
Foxairtech ailesinde çalışırken performansı ile tanınan bir ekibin parçası olursunuz. Oyunun sonuna odaklanan verimlilik odaklı profesyonelleriz.

Bizler sadece performans odaklı bireyleri işe almaya değil, aynı zamanda onları geliştirmeye de odaklanırız. Bizim için müşterilerimizin memnun olmalarını ve hak ettikleri özen ve saygıyla hizmet edilmelerini sağlamak önemlidir.

Çalışanlarımız da  potansiyeli gördüğümüzde veya işe alımlarımız da, potansiyellerini gerçekten gerçekleştirebilecekleri bir ortam elde etmelerini sağlıyoruz. Stres ve baskı, üretkenlik ve yaratıcılığın düşmanlarıdır, bu sorunları mümkün olduğunca azaltmayı hedefliyoruz.
placeholder

avantajlar ve ödüller

Müşterilerimizin işini bizim işimiz olarak önemsiyoruz. sıradan çalışanlar değil, iş ortakları gibi düşünüyor ve hareket ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerini paylaşıyoruz, gerçeklerini anlamak için çalışıyoruz ve teşviklerimizi hedefleri ile uyumlu hale getiriyoruz – böylece birlikte olduğumuzu biliyorlar.

Kişisel etki, rehberlik ve ekip çalışması foxairtech ailesinde kariyer yapmanın faydalarından sadece birkaçı.

açık pozisyonlar

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bizimle hemen iletişime geçin veya çevrimiçi bir soru gönderin.

Foxairtech Ürünlerini fabrikamızda yoğun problem yaşadığımız panolarımızda kullanıyoruz , ürettiğiniz klimalar yanında gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiğiniz destekten memnuniyetimizi ifade etmek istiyoruz.

Mehmet SERBEST
Fabrika Müdürü, Derhan Tekstil Konfeksiyon Enerji San. ve Tic. A.Ş.

Lütfen bizimle iletişime geçin beklediğiniz fırsatı yakalabilirsiniz?

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.