Kısaca Tarihçemiz

Sadece bir kaç yılda sektörde öncü olduk ve yenilikçi adımlar attık. Başarılarımızla ve bizi buraya getiren tüm insanlara teşekkür ediyor ve  gurur duyuyoruz

 • 2017

  Kuruluşumuz

  Şirketimizin açılışını yaptığımız zamandı. Orçun ÖNCEL, Şerif YILMAZ ve Süleyman KOBAK. Ne kadar ileri gideceğimizi bilmiyorduk, bir yıl hayatta kalabileceğimizden bile emin değildik. Şirkete başlamak için bizi yönlendiren, başka hiç kimsenin sağlamadığı bir hizmet sağlayabileceğimiz anlayışıydı.

 • 2018

  İlk Çalışmalar

  Ürettiğimiz ilk pano soğutucular ve ilk müşterilerimiz. İlk Projeler ve anlaşmalar. Farkımızı ortaya koymaya başlamıştık bile. yurt içi ve yurt dışı ilk fuar deneyimlerimiz.

 • 2019

  Kalite Çalışmalarımız

  Kendimizden emin oldukça deneyimlerimizi belgelemeye çalıştık. ISO ve CE belgerimiz yanında Yerlilik belgelerimiz için çalışmalarımıza devam ettik. Bu arada yeni fabrikamıza taşındık.

 • 2020

  Şirket ve Ailemiz Büyüdü

  Yolculuğumuz bizi sadece daha yükseğe getirdi. Bilgi teknolojisi güvenlik ve kalite belgelerimiz, Infoline gibi yerli ve güçlü firmalarla yaptığımız ortaklıklar verileri analiz etme ve sunma şeklimizi tamamen değiştirdi. Yeni teknolojileri benimsedik ve müşterilerimizin en yeni analizleri almasını sağladık. Geleceğe doğru ilerledikçe, hizmetlerimizi güçlendirmek için yeni teknolojilerin tüm potansiyelinden yararlanmayı amaçlıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olalım?

Bizimle hemen iletişime geçin veya çevrimiçi bir soru gönderin.

Foxairtech Ürünlerini fabrikamızda yoğun problem yaşadığımız panolarımızda kullanıyoruz , ürettiğiniz klimalar yanında gerek satış öncesi gerekse satış sonrası verdiğiniz destekten memnuniyetimizi ifade etmek istiyoruz.

Mehmet SERBEST
Fabrika Müdürü, Derhan Tekstil Konfeksiyon Enerji San. ve Tic. A.Ş.
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.